O društvu Početna Pravilnici Članovi Učlanite se u HDFKiV Licenca Festivali Stručni skupovi Objavljeni tekstovi Certifikat vrsnoće Priznanja i nagrade Fotogalerija Kontakt
POPIS ČLANOVA UMJETNIČKI RAZRED                                                                                                             ažurirano na dan: 3.3.2020. STRUČNO - PEDAGOŠKI RAZRED                                                                                        ažurirano na dan: 3.3.2020. Članovi Bilten HDFKiV

R. br.

Prezime i ime

Status

1

ARL ZRINKA

voditelj alpske, jadranske i panonske zone

2

BACINGER SANJA


3

BAČKO EDUARD


4

BALEN IVANA

učitelj dječjeg folklora

5

BAN EDUARD

voditelj alpske i jadranske zone

6

BELANOVIĆ JELENA

plesni korepetitor

7

BENKO MARKOVICA KRISTINA


8

BIONDA ANTON

voditelj izvorne grupe

9

BIUK IVAN


10

BRALIĆ IVANA


11

CRVENKOVIĆ BLAŽENKA

učitelj dječjeg folklora

12

ĐURAN EVA

učitelj dječjeg folklora

13

FILIPOVIĆ VERA

voditelj alpske zone

14

HALAMBEK BLAŽENKA

plesni korepetitor

15

HEGEDUŠ ZLATKO

voditelj alpske i panonske zone

16

HOSU GORAN

voditelj panonske zone, učitelj dječjeg folklora

17

JURETIĆ ALENKA

učitelj dječjeg folklora, voditelj jadranske plesne zone

18

KAGER ANDREA

učitelj dječjeg folklora

19

KAPELAC GORDANA

voditelj panonske i jadranske zone

20

KLIČEK FILIP

voditelj alpske i jadranske zone

21

KNEŽEVIĆ NINA

učitelj dječjeg folkora

22

KOKOŠAREVIĆ BRANKA

plesni korepetitor

23

KOLUMBIĆ MIRJANA


24

KRAPLJAN MIRA


25

KURAJA ANTE

plesni korepetitor

26

LONČARIĆ JADRANKA   

učitelj dječjeg folklora

27

LOVREČIĆ LONČAR PETRA

voditelj panonske zone

28

LUCIĆ ZORKA

voditelj izvorne grupe

29

LJUBIĆ LUCIJA

učitelj dječjeg folklora

30

MALENICA EDITA

voditelj jadranske i panonske zone, učitelj dječjeg folklora

31

MARKOVIĆ SNJEŽANA

voditelj alpske, dinarske i panonske zone, učitelj dječjeg folklora

32

MIČETIĆ DAVIDIĆ MARTINA

učitelj dječjeg folklora

33

MILIČEVIĆ SVJETLANA


34

MIŠKULIN ANTONIJA

učitelj dječjeg folklora

35

NJERŠ MARINA


36

OBRADOVIĆ DRAGANA


37

PETANJEK-MACAN ANITA

učitelj dječjeg folklora

38

PETEK ANDREA

učitelj dječjeg folklora, voditelj panonske i jadranske zone

39

PETROVIĆ IVA

plesni korepetitor

40

PODNAR MORANA

učitelj dječjeg folklora

41

ROBINIĆ MARKO


42

ROKSANDIĆ ZRINKA


43

ROMIĆ MARINA

voditelj jadranske zone

44

SARAJLIĆ EMIN

plesni korepetitor

45

SAVIĆ NIKITOVIĆ ALEKSANDRA

učitelj dječjeg folklora

46

SKENDEROVIĆ SNJEŽANA


47

SKUŠIĆ KOLAR ANAMARIJA

učitelj dječjeg folklora

48

SMOLKOVIĆ BLAŽENKA

učitelj dječjeg folklora

49

SUDAR NENAD


50

SVATON ĐURĐICA

voditelj dječjeg folklora

51

ŠATRAK JOSIP


52

ŠĆURIC MAJA

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

53

ŠEBEK MARINA


54

ŠTURLIĆ NIKOLINA

voditelj panonske zone, učitelj dječjeg folklora

55

TOMEK DARIO

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

56

TUĐA DORA

plesni korepetitor

57

VLAHUŠIĆ IVO

voditelj jadranske zone

58

ZLATUNIĆ IVAN


59

ŽIGIĆ ŽELIMIR




















R. br.

Prezime i ime

Status

1

ABRAMOVIĆ  ZDENKA

učitelj dječjeg folklora, umjetnički voditelj

2

BARIČIĆ IVAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

3

BIONDIĆ IVANA

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

4

BOŽIĆ ANTUN

voditelj alpske i jadranske zone, voditelj dječjeg folklora, koreograf

5

CVETKO IVA

stručni voditelj, koreograf, voditelj dječjeg folkora

6

DOLEŽAL DAMIR

umjetnički voditelj

7

DRAKSLER JELENA

stručni voditelj

8

DROČIĆ MATIJA

stručni voditelj

9

FEZI-MARTINIĆ ROMANA

stručni voditelj, koreograf

10

FUNARIĆ GABRIJEL

umjetnički voditelj, koreograf

11

GRČIĆ DARIO

stručni voditelj, koreograf

12

HAČEK NEDELJKO

stručni voditelj, koreograf

13

HEGOLJ KREŠO

stručni voditelj, učitelj dječjeg folklora

14

HORVATOVIĆ KATARINA

selektor, umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora

15

HRVAĆANIN PJERINO

umjetnički voditelj, koreograf

16

IVANČAN A. IVAN

stručni voditelj

17

IVANČAN ANDRIJA

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

18

JAGODNIK DIANA

stručni voditelj

19

JURATOVIĆ DOROTEJA

stručni voditelj

20

JURATOVIĆ ĐURĐICA

stručni voditelj, koreograf

21

JURINA SENKA

selektor, umjetnički voditelj, koreograf, voditelj dječjeg folklora

22

JURUN ZVONIMIR

stručni voditelj

23

KNEŽEVIĆ GORAN

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

24

KREMENIĆ DAMIR

umjetnički voditelj

25

KRMEK TIHOMIR

stručni voditelj, koreograf

26

KUKULIĆ TIHOMIR

stručni voditelj

27

KURAJA VLADIMIR

plesni korepetitor, koreograf

28

MALEŠ-KRZNAR TANJA

stručni voditelj

29

MARIČIĆ MARKO

stručni voditelj, koreograf

30

MASLAČ GORDAN

stručni voditelj

31

MATOŠ GORAN IVAN

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

32

MIHAJLOVIĆ STANKO

koreograf, voditelj alpske, panonske i dinarske zone

33

MIHOVEC IVAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

34

MILAS BRANIMIR

stručni voditelj, koreograf

35

MILIN NENAD

umjetnički voditelj, koreograf

36

MOKRIŠ DARKO

stručni voditelj

37

PERKO STJEPAN

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

38

PLANTAK VEČERIN KREŠIMIR

umjetnički voditelj, koreograf, učitelj dječjeg folklora

39

SKENDEROVIĆ ANTONIO

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

40

STANKO LJILJANA

stručni voditelj, koreograf, voditelj dječjeg folklora

41

SVIRČEVIĆ MARIJA

stručni voditelj, učitelj dječjeg folklora

42

ŠEŠIĆ NADA

umjetnički voditelj, koreograf

43

ŠKRLEC GORAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

44

ŠTAJNER NERINA

umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora

45

TADIN MARICA

stručni voditelj

46

TADIN TONĆI

umjetnički voditelj, koreograf

47

TOMAC KATICA

stručni voditelj, koreograf, voditelj dječjeg folklora

48

VLAŠEC HRVOJE

stručni voditelj, koreograf

49

VRANKOVEČKI GORDAN

umjetnički voditelj, koreograf

50

ŽIVKOVIĆ JOSIP

stručni voditelj, koreograf