O društvu Početna Pravilnici Članovi Učlanite se u HDFKiV Licenca Festivali Stručni skupovi Objavljeni tekstovi Certifikat vrsnoće Priznanja i nagrade Fotogalerija Kontakt
POPIS ČLANOVA UMJETNIČKI RAZRED STRUČNO PEDAGOŠKI RAZRED Članovi Bilten HDFKiV

R. br.

Članski

karton

Prezime i ime

Status

1

76

BACINGER SANJA


2

18

BAČKO EDUARD


3

370

BALEN IVANA

učitelj dječjeg folklora

4


BAN EDUARD

voditelj alpske i jadranske zone

5

252

BENKO MARKOVICA KRISTINA


6

350

BIONDA ANTON

voditelj izvorne grupe

7


BIONDIĆ IVANA

voditelj panonske i dinarske zone, voditelj dječjeg folklora

8

54

BIUK IVAN


9

349

BOŽIĆ ANTUN

koreograf, voditelj alpske i jadranske zone, voditelj dječjeg folklora

10

360

BRALIĆ IVANA 


11

372

CRNIĆ NATALIJA


12

36

CRVENKOVIĆ BLAŽENKA

učitelj dječjeg folklora

13


ĆORIĆ LORENA

voditelj dječjeg folklora

14


DUJIĆ ARIJANA

učitelj dječjeg folklora, voditelj dinarske i alpske zone

15

336

FERLAK BARICA

voditelj izvorne grupe

16


FILIPOVIĆ VERA

voditelj alpske zone

17


FILIPOVIĆ IVAN

voditelj panonske, jadranske i dinarske zone

18


FLIS NINA


19

305

HALAMBEK BLAŽENKA

plesni korepetitor

20

245

HEGEDUŠ ZLATKO

voditelj alpske i panonske zone

21

352

HEGOLJ KREŠO

učitelj dječjeg folklora

22

338

IVACI JELENA


23


IVANČAN IVAN A.

voditelj alpske, panonske i dinarske zone

24

373

JURATOVIĆ BARBARA

plesni korepetitor, voditelj alpske, panonske i dinarske zone

25

73

JURETIĆ ALENKA

učitelj folklornog plesa, voditelj jadranske plesne zone

26

81

KAGER ANDREA

voditelj dječjeg folklora

27

375

KAPELAC GORDANA

voditelj panonske, dinarske i jadranske zone

28

320

KNEŽEVIĆ NINA

učitelj dječjeg folklora

29


KOKOŠAREVIĆ BRANKA

plesni korepetitor

30

112

KOLUMBIĆ MIRJANA


31

64

KRAPLJAN MIRA


32


KURAJA ANTE

plesni korepetitor

33


LACKOVIĆ KARMELA

plesni korepetitor

34

318

LONČARIĆ JADRANKA

učitelj dječjeg folklora

35


LOVREČIĆ LONČAR PETRA

voditelj panonske zone

36

355

LUCIĆ ZORKA

voditelj izvorne grupe

37


MALIĆ NATALIJA

učitelj dječjeg folklora

38

331

MARIĆ ANA

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

39

337

MARKOVIĆ SNJEŽANA

učitelj dječjeg folklora

40


MATIJAŠ MAJA

učitelj dječjeg folklora

41

377

MATOVINA DANIJELA

učitelja dječjeg folklora

42

378

MEDARIĆ KREŠIMIR


43

326

MIČETIĆ DAVIDIĆ MARTINA

učitelj dječjeg folklora

44

334

MILIČEVIĆ SVJETLANA


45

356

MUIĆ  IVANA

voditelj alpske, jadranske i panonske zone, učitelj dječjeg folklora

46


NEUBERG JELENA

plesni korepetitor

47

311

NJERŠ MARINA


48

369

OBRADOVIĆ DRAGANA


49

198

PETANJEK-MACAN ANITA

učitelj dječjeg folklora

50


PETEK ANDREA

učitelj dječjeg folklora, voditelj panonske i jadranske zone

51


PETEK NIKOLINA

voditelj jadranske zone

52

330

PETOŠIĆ MIRJANA

učitelj dječjeg folklora

53

380

PETROVIĆ IVA

plesni korepetitor

54

364

PODNAR MORANA

učitelj dječjeg folklora

55

306

PRIPELJAŠ BELAČIĆ ANITA

učitelj dječjeg folklora

56

335

ROBINIĆ MARKO 


57


ROKSANDIĆ ZRINKA


58


SAVIĆ NIKITOVIĆ ALEKSANDRA

učitelj dječjeg folklora

59

357

SKENDEROVIĆ ANTONIO


60

318

SKENDEROVIĆ SNJEŽANA


61


SMOLKOVIĆ BLAŽENKA

učitelj dječjeg folklora

62

79

SUDAR NENAD


63

367

SVATON ĐURĐICA

voditelj dječjeg folklora

64

111

ŠATRAK JOSIP


65

385

ŠEBEK MARINA


66


ŠĆURIC MAJA

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

67

135

ŠIKIĆ IVAN

voditelj panonske, dinarske i jadranske zone

68

344

ŠKOF INES

učitelj dječjeg folklora

69


ŠTURLIĆ NIKOLINA

učitelj dječjeg folklora

70

276

ŠVAGELJ IVANA

učitelj dječjeg folklora

71

358

TIŠMA TATJANA


72

271

TOMAŠKO NIKOLINA

voditelj dječjeg folklora

73

312

TOMEK DARIO

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

74

328

TUBA IVICA


75

56

UGRINA BOŽIDAR


76

386

VALTER MIRJANA

učitelj dječjeg folklora

77

253

VUKIĆ PETRA

plesni korepetitor, voditelj dječjeg folklora

78


ZLATUNIĆ IVAN


79

119

ŽIDAK MARTINA

voditelj dječjeg folklora

80


ŽIGIĆ ŽELIMIR










R. br.

Članski

karton

Prezime i ime

Status

1

230

ABRAMOVIĆ ZDENKA

umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora

2


ARL ZRINKA

voditelj alpske i jadranske zone

3

332

BARIČIĆ IVAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

4


BELANOVIĆ JELENA

plesni korepetitor

5

167

CVETKO IVA

koreograf, stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

6

85

DOLEŽAL DAMIR

umjetnički voditelj

7


DRAKSLER JELENA

stručni voditelj

8

340

DROČIĆ MATIJA

stručni voditelj

9

22

FEZI-MARTINIĆ ROMANA

stručni voditelj, koreograf

10

45

FUNARIĆ GABRIJEL

koreograf, umjetnički voditelj

11

13

GRČIĆ DARIO

stručni voditelj, koreograf

12

254

HAČEK NEDJELJKO

koreograf, stručni voditelj

13


HEGOLJ KREŠO

stručni voditelj

14

137

HORVATOVIĆ KATARINA

selektor, koreograf, umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora

15

65

HRVAĆANIN PJERINO

koreograf, umjetnički voditelj

16

5

IVANČAN ANDRIJA

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

17


JAGODNIK DIANA

stručni voditelj

18

39

JELINČIĆ STIPE

stručni voditelj

19

164

JURATOVIĆ ĐURĐICA

stručni voditelj, koreograf

20

84

JURINA SENKA

selektor, koreograf, umjetnički voditelj, voditelj dječjeg folklora

21


JURUN ZVONIMIR

voditelj alpske, jadranske i dinarske zone

22


KISELJAK JELENA

stručni voditelj, učitelj dječjeg folklora

23

1

KNEŽEVIĆ GORAN

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

24

7

KREMENIĆ DAMIR

umjetnički voditelj

25

62

KRMEK TIHOMIR

stručni voditelj, koreograf

26


KURAJA VLADIMIR

koreograf, plesni korepetitor

27


LJUB IĆ LUCIJA

učitelj dječjeg folklora

28

317

MALEŠ-KRZNAR TANJA

stručni voditelj

29

348

MARIČIĆ MARKO

stručni voditelj, koreograf

30


MASLAČ GORDAN

stručni voditelj

31

2

MATOŠ GORAN IVAN

selektor, umjetnički voditelj, koreograf

32


MATOVINA DANIJELA

stručni voditelj

33

105

MIHAJLOVIĆ STANKO

koreograf, voditelj alpske, panonske i dinarske zone

34


MIHOVEC IVAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

35

9

MILAS BRANIMIR

stručni voditelj, koreograf

36

15

MILIN NENAD

koreograf, umjetnički voditelj

37


MIŠKULIN ANTONIJA

učitelj dječjeg folklora

38


MOKRIŠ DARKO

stručni voditelj

39

169

PERKO STJEPAN

selektor, koreograf, umjetnički voditelj

40

117

PLANTAK VEČERIN KREŠIMIR

umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora, koreograf

41

292

POZNIĆ RATKO

stručni voditelj

42


SAVIĆ NIKITOVIĆ ALEKSANDRA

učitelj dječjeg folklora

43


SKUŠIĆ ANAMARIJA

učitelj dječjeg folklora

44

89

STANKO LJILJANA

stručni voditelj, koreograf, voditelj dječjeg folklora

45

229

SVIRČEVIĆ MARIJA

stručni voditelj, učitelj dječjeg folkloraa

46

83

ŠEŠIĆ NADA

koreograf, umjetnički voditelj

47

163

ŠKRLEC GORAN

stručni voditelj, voditelj dječjeg folklora

48

61

ŠTAJNER NERINA

umjetnički voditelj, učitelj dječjeg folklora

49

103

TADIN MARICA

stručni voditelj

50

104

TADIN TONĆI

umjetnički voditelj, koreograf

51

8

TOMAC KATICA

stručni voditelj, koreograf, voditelj dječjeg folklora

52

319

VLAŠEC HRVOJE

stručni voditelj, koreograf

53

339

VRANKOVEČKI GORDAN

koreograf, umjetnički voditelj

54


VUKASOVIĆ MIRO

stručni voditelj

55

384

ŽIVKOVIĆ JOSIP

stručni voditelj, koreograf